Інтернет-магазин продажу автомобільних шин та дисків по всій Україні

(098) 064-63-14

(095) 510-76-36

(067) 929-77-44

(050) 184-95-95

Торговий бренд BARUM належить німецькому концерну Continental AG. Barum у минулому відома чехословацька фірма по виробництву шин для автомобілів і мототехніки. Відмітною особливістю шин цієї марки є поєднання високих технологій при розробці й виробництві та низький рівень цін на них.

Розроблена фахівцями особлива конструкція шин забезпечує високу зносостійкість, хороше зчеплення за будь-яких дорожніх умов, підвищену опірність ушкодженням. Сталевий дротяний каркас в гумовому композиційному матеріалі дозволяє шині міцно сидіти на диску, сталевий високоміцний корд точно повторює контур шини, підвищує загальний її пробіг, сприяє більшій стійкості і зменшує опір обертанню. Спеціальні краї шини зменшують можливість ушкодження. Високошвидкісні, економічні, якісні, з високим ресурсом пробігу шини марки Barum - це прекрасне поєднання ціни та якості.

Концерну Continental AG окрім Barum належать також бренди CONTINENTAL(Німеччина), GISLAVED(Швеція), GeneralTire(США) та ін. Варто відмітити, що шини марки BARUM, як і раніше, виготовляються на своїй батьківщині - Чехії,а також в Словаччині існує власне, непродане Германії виробництво під маркою Barum - Slovakia.

Bridgestone стоять у ряді найпоширеніших, затребуваних автошин у світі. Бренд на слуху у мільйонів, тому що ця продукція користується неймовірно високим попитом.

Сьогодні автомобільні шини Bridgestone відомі в усьому світі, а японського виробника заслужено вважають одним з лідерів виробництва. З першого дня заснування компанії керівництвом було заявлено, що їх мета - забезпечувати повний комфорт і безпеку при русі на автомобілі будь-якого класу. І добитися поставленої мети компанії вдалося, сьогодні бренд Bridgestone є синонімом якості по відношенню до автошин. І мільйони автолюбителів вибирають саме шини Bridgestone.

З 1871 року марка Continental є символом високої якості і прогресивних технологій у розробці шин. Кожен четвертий новий автомобіль, вироблений в Європі, оснащується шинами Continental. В даний час Continental є одним з провідних світових виробників шин і автомобільних компонентів. Корпорація займається виробництвом гальмівних систем, елементів ходової частини, систем трансмісії, інформаційних систем, електронних автомобільних систем, шин і технічних еластомерів. Continental також володіє великим професіоналізмом у сфері розроблення автомобільних систем комунікації.

Продукція Continental розробляється для забезпечення високого рівня безпеки на дорогах. Продукція Continental максимально відповідає екологічним вимогам і нормам.

Значний асортимент продукції Continental включає в себе шини як для легкового, легко-вантажного та вантажного транспорту, так і для індустріальних машин.

У концерн Continental входять такі світові шинні бренди як Uniroyal, General Tire, Semperit, Gislaved, Viking, Barum і Mabor. Донині продукція під цими брендами успішно виробляється і поставляється на світовий ринок.

Компанію з виробництва ґуми Debіca було засновано в 1937 році і через 2 роки була вироблена перша шина.

Через 50 років, у 1991 році відбувся поворотний момент в історії компанії, коли країну поглинула хвиля приватизації. У листопаді 1994 Варшавська біржа цінних паперів оцінила підприємство, і в грудні 1995-го з`явився стратеґічний інвестор The Goodyear Tyre & Rubber Company, що придбав контрольний пакет акцій компанії Debіca (50.79%).
Останні п`ять років співробітництва між компаніями Goodyear і Debіca S.A. пройшли під егідою повної реструктуризації компанії Debіca S.A., а також солідним інвестуванням, завдяки якому Debіca почала виробництво шин зі сталевим кордом для великих вантажівок.

У 1997 році Goodyear передав компанії Debіca виробництво шин для аграрної галузі, яке раніше належало компаніям Fulda (Німеччина) і Amіens (Франція). 
У 1998 році було введено в експлуатацію новий сучасний завод з виробництва радіальних шин для вантажівок. Компанія Goodyear перенесла виробництво камер із заводу, розташованого в Туреччині на завод Debіca, зробивши тим самим Debіca єдиним виробником камер для Goodyear у Європі.
Співробітництво з такою всесвітньо відомою компанією, як Goodyear, принесло Dębіca не тільки інвестиції, але і доступ до прогресивних технологій і дослідницьких центрів, що співробітничають з провідними виробниками ґуми.

 

Заслуги фірми Dunlop у розвитку та вдосконаленні пневматичної шини значні і безсумнівні. Перерахуємо лише основні віхи:

- Dunlop був першим у використанні гумових та сталевих шипів на протекторі;
- Інженери фірми були першими, хто розділив протектор шини на декілька рядів, що підвищило його зносостійкість при збереженні зчеплення з дорожнім покриттям;

- Dunlop першим у світі створив шину з боковими ґрунтозачепами ;
- Як відомо, камера, запатентована Дж. Данлопом була запозичена з футбольного м`яча і не могла бути замінена, тож першим винайшов камеру спеціально для пневматичної шини співробітник Dunlop`а Ч.Вудс;

- За іронією долі, інженери Dunlop`а були першими, хто втілив в життя ідею безкамерної шини;
- Dunlop був першим, чиї співробітники створили водовідштовхуючу гумову суміш, що дало можливість створити зимові моделі автошин (Graspis, SJ4 та ін.) з такими властивостями, котрі роблять непотрібним використання шипів протиковзання. 

Особливо варто відзначити той факт, що компанія Dunlop була першою, чиї лідери усвідомили необхідність становлення шинної науки. Потужна наукова база, закладена ще в 20-і роки минулого століття, дозволяє цій фірмі залишатись одним з провідних виробників автошин і донині. Команда Dunlop`а з самого початку розглядала шину не саму по собі, чим грішили інженери багатьох інших фірм, а як невід`ємну частину автомобіля. Результатом такого підходу стало створення першої у світі лабораторіі для випробування шин.

Falken - зареєстрована торгова марка компанії Ohtsu Tire and Rubber Corporation. Компанія входить до групи Sumitomo Rubber Industries, яка є виробником автопокришок Falken, Dunlop, Goodyear. З 1999 року Falken вирвався на асфальтовий простір шосейно-кільцевих треків і став неподільним господарем знаменитої 24-годинної гонки Нюрбургрінга, в якій машина йде добу без перерви. Нові шини завоювали беззастережний авторитет у середовищі стрит-рейсеров і автотюнерів своїм бездоганним дизайном і видатними характеристиками.

У літніх низькопрофільних шинах Falken втілився досвід і традиції кращих інженерів і дизайнерів. Основним застосування новітніх технологій є автоспорт, в якому покришки Falken займають особливе місце. Гоночна команда Falken, будучи неодноразовим призером і переможцем міжнародних змагань з кільцевих гонок, ралі, і гонках на виживання, використовує тільки шини Falken. Підходи і рішення з світу автоспорту використовуються і у виробництві масових шин. Всі шини Falken носять яскраво виражену спортивну спрямованість, поєднуючи разом з тим комфорт, економічність і чудовий дизайн.

Назва “Fulda” не тільки співпадає з назвою міста та ріки у Німеччині. Заснована у 1900 році, компанія Fulda є німецьким виробником шин, що випускає високоякісну продукцію, яка забезпечує тривалу експлуатацію та безпеку, пропонує бездоганну якість за помірну ціну. Доля компанії на ринку Німеччини становить сьогодні близько 10% і компанія Fulda є одним з ведучих брендів Німеччини, пропонуючи широкий вибір високоякісних надійних шин для легкових автомобілів, легких вантажівок, вантажівок та сільськогосподарської техніки.

Якість шин компанії Fulda є результатом глибокого розуміння вимог до найсучаснішої продукції для ринка Німеччини – одного з розвинутійших ринків у світі.

Від шосе без обмеження швидкості до альпійських областей з суворими зимами, шини компанії Fulda завжди розроблялись для безпечного керування автомобілем навіть у найнесприятливіших умовах.

Щорічні опитування серед європейських водіїв, дозволяють дізнатися в більш 10000 споживачів про їхні очікування та переваги стосовно шин. Для інженерів компанії Fulda ці дані є рушійною силою, що стоїть за програмами розробки усієї продукції компанії Fulda.

Програми досліджень і розробок компанії є гарантією того, що в шинах компанії Fulda використовуються найсучасніші технології і матеріали.

Рекомендації, що потрапляють від незалежних випробувачів, є доказом високого рівня якості продукції компанії Fulda.

Американська компанія General Tire and Rubber Company була заснована в 1915 році. З кожним роком, покращуючи якість виробленої продукції та її асортимент, фірма ставала все популярнішим. У 1970-1980 роках Дженерал Тайр мала слоган: «Рано чи пізно Ви станете власником Дженералс». Автомобільні шини від торгової марки General Tire відрізняються чудовою якістю.

У 1893 році брати Карл та Вільгельм Джислоу у маленькому містечку Гіславед у Швеції почали виробництво ґуми. На початку 20 століття компанія розпочала виробляти камери для велосипедів, а згодом і для авто.

Шини, вироблені Gislaved, були встановлені ще на самий перший автомобіль Volvo, що вийшов із заводу. Gislaved і досі постачає Volvo свою продукцію.

Gislaved стала першою у світі компанією, що виробила революційні радіальні шини. Кількома роками пізніше було відкрито найсучасніший у світі завод з виробництва радіальних шин.
Наприкінці 20 ст. Gislaved увійшла до складу групи компаній Continental Европа, що відкрило їй доступ до найсучасніших технологій з виробництва і тестування шин.
Gislaved виробляє якісні літні шини, а також має стійку репутацію виробника чи не найкращих зимових шин, що витримують всі випробування справжніми суворими зимами Швеції.

Компанія Goodyear Tire & Rubber Company була заснована в 1898 році, коли Франк Сейберлінг купив перший завод за гроші, позичені у свого зятя. Гуму та хлопок потрібно було привозити майже з усього світу до віддаленого містечка, яке мало тільки обмежений залізничний транспорт. Сейберлінг назвав компанію на честь відважного Чарльза Гудієра, що відкрив процес вулканізації. Він також визначив зовнішній вигляд торгової марки у вигляді черевика з крилами, що залишається символічною ланкою з минулим компанії.

Сьогодні, Goodyear - це найбільша в світі компанія з виробництва шин, що присутня на шести континентах, з обсягом продаж $15 більйонів. Окрім шин Goodyear, портфель компанії налічує ще багато відомих шинних брендів - Dunlop, Kelly, Fulda, Lee, Sava та Debica. Поряд з шинним бізнесом, компанія виробляє гумово-технічну продукцію та полімери для потреб автомобільної та промислової галузей.

У 1955-му весь процес шиновиробництва об.єднався під одним дахом - у фірмі Hankook. Яка вже 1968-го була перейменована у Hankook Tire Manufacturing Co., Ltd.

1981 року відкрилося представництво Hankook Tire America Corp. у США., а в 1996 . представництво у Голландії - Hankook Tire Netherlands B.V. 1999 року корпорацією Hankook - першою серед азійських компаній - було укладено угоду з Ford Motor Company на постачання шин.
Сьогодні у Південній Кореї функціонують три заводи, при чому один з них побудований нещодавно й обладнаний за останнім словом техніки. Це дозволяє керівникам фірми дивитися у майбутнє з неабияким оптимізмом і будувати далекі плани. Так, якщо на початок XXI ст. Hankook увійшов до десятки провідних виробників шин, то в майбутньому, за планами керівників фірми, компанія має посісти місце у першій п'ятірці. Цьому ж мають сприяти нові представництва Hankook у ряді європейських країн, США і др.
А між тим, деякі провідні світові автовиробники вже оцінили функціональні можливості шин Hankook і вибрали підприємство у якості офіційного постачальника. Німецький Opel вже ставить на машини корейську гуму, а автогіганти Японії ось-ось послідують прикладу колег-конкурентів з Західної Європи. І це - при тому, що в Японії є свої виробники гуми, та ще й які! Ймовірно, на рішення німців вплинули підсумки тестів, що відбулися у 1999-му та 2000 роках, на яких шини Hankook незмінно потрапляли до трійки призерів.

Французька фірма, заснована у 1910 році М. Ворком. Першим напрямком діяльності фірми було виготовлення гумо-технічних виробів широкого профілю застосування: медичного, побутового, офісного.

У 1945 році в одного з керівників, захопленого автоперегонами у Монте-Карло, виникла ідея розпочати виготовлення автошин. При чому першими вирішил зробити спеціальні - для автоперегонів.
Так з`явилася перша шина Kleber V 10. Вона мала великий комерційний успіх.

У 1994 році Kleber вже став ексклюзивним постачальником гуми для Renault Twingo.
Сьогодні Kleber є дочірнім підприємством Michelin.

 

Kormoran - відома польська марка автошин, що пропонує широкий асортимент продукції для легкових і вантажних автомобілів, а також легких вантажівок. У 1998 році один із світових лідерів у виробництві шин компанія Michelin спільно з польським підприємством Stomil-Olsztyn створює спільне підприємство і починає реорганізацію виробництва і модернізацію заводу в Польщі. З 2002 року шини спільного підприємства Stomil-Olsztyn і Michelin випускаються в Польщі, Угорщини та Румунії під торговою маркою Kormoran. У 2005 році Michelin збільшує свою частку акцій в підприємстві до 99% і стає власником марки шин Kormoran.

Kumho Tires (Корея) - лідер шинної індустрії, що пропонує якісну і безпечну гуму за розумні ціни для позашляховиків, спортивних машин, седанів, мінівенів. Шини Kumho неодноразово перемагали в автоспорті, що свідчить про відмінну якість продукції і ставить компанію поруч із загальновизнаними світовими виробниками автомобільних шин. З 2000 року Kumho Tires є офіційним постачальником шин для Formula 3. При розробці і виробництві спортивних гоночних шин використовуються самі передові технології та матеріали. Згодом ці розробки застосовуються для масового виробництва.

Компанія Kumho Tire Co, Ltd. була заснована в 1961 році в Південній Кореї. Займаючись дослідженнями в області безпеки і надійності керування автомобілем, інженери Kumho відводять важливу роль зовнішньому вигляду шин, так як колесо - це серйозне доповнення до загального вигляду автомобіля. Особлива увага приділяється збалансованості шин, стабільності характеристик у різних режимах руху. Корпорація Kumho має кілька дослідних шинних центрів у Південній Кореї, в США, в Німеччині та в Китаї.

Історія фірми "Матадор" почалась у 1905 році, коли в Братиславі було збудовано однойменний завод. В 1925 році зійшла з конвеєра перша покришка "Матадор"

1 травня 1950 року вступив в дію шинний завод у місті Пухов. Його продукція отримала марку "Barum", а сам завод назву "Шинний завод 1-го травня".
Завод постійно розширяв свій асортимент, до легкових і вантажних шин і камер додалися в 1955 році конвеєрні стрічки, в 1968 році - радіальні вантажні покришки В 1993 році після виникнення самостійної Словацької республіки, заводу було повернуто назву "Матадор". Традиційна марка отримала друге життя, і при цьому різко підвищилась якість продукції.

АТ "Матадор" на сьогодні - це сучасне міжнародне товариство холдингового типу, що об`єднує 13 дочірніх фірм.
Більше 80 відсотків власної продукції завод спрямовує на експорт в тому числі і в Україну, де шини "Матадор" користуються заслуженим попитом

Группа Мишлен  – мировой лидер шинной индустрии – представлена более чем в 170 странах мира.  Преследуя цель способствовать прогрессу передвижения товаров и людей, Мишлен разрабатывает, производит и продает шины для всех видов техники – самолетов, легковых и грузовых автомобилей, велосипедов, крупногабаритной и сельскохозяйственной техники, мотоциклов, космических челноков. Компания имеет 69 производственных площадок, расположенных в 18 странах мира на пяти континентах. Кроме этого, Мишлен издает туристические гиды, гиды по отелям и ресторанам, дорожные карты и атласы и  предлагает цифровые продукты и услуги, повышающие мобильность . Все научные исследования и разработки производятся в Технологических Центрах Мишлен в Европе, США и в Азии.

Корпорація NEXEN була заснована в 1968 і нині виробляє велику кількість різноманітних ґумово-технічних виробів, у тому числі й шини під брендом Roadstone.

Понад 80% продукції компанія NEXEN експортує в більш ніж 140 країн світу. В шинній галузі NEXEN посідає перше місце в Кореї. На доказ високої якості шин, вироблених компанією NEXEN, шини одержали багато відомих світових сертифікатів якості, у тому числі ІSO 9001 і Європейський сертифікат якості.

Використовуючи всі технологічні новації у виробництві гуми, NEXEN виробляє велику кількість шин для різних автомобілів у більш ніж 120 країн світу. Модельний ряд шин NEXEN розроблений інженером, що створив свого часу GOODYEAR F-1.
Шини NEXEN відрізняються чудовою керованістю, дуже низьким рівнем шуму, підвищеною зносостійкістю, високим рівнем зчеплення з дорогою, завдяки наявності в ґумі протектора кремнієкислоти і високодисперсного техвуглецю. Високі технології, застосовані у виробництві шин NEXEN, дозволяють їм конкурувати із шинами, виробленими провідними світовими брендами, такими як Mіchelіn, Brіdgestone, Goodyear, Contіnental 

Шини NEXEN відповідають самим високим стандартам якості, забезпечуючи комфортну і безпечну їзду водіям, що віддали їм перевагу, зберігаючи при цьому доступні ціни.

Фінський концерн Nokian Tyres займається виробництвом шин вищого класу для легкових і вантажних автомобілів. Компанія володіє двома заводами - у місті Нокіа (Фінляндія) і у Всеволожську (Росія, Ленінградська область). Завод Nokian Tyres у Всеволожську був відкритий в 2005 році. В даний час це найсучасніший шинний завод в Європі, де встановлено новітнє високотехнологічне обладнання.

Компанія Nokian Tyres - єдина компанія в світі, яка спеціалізується на виробництві шин для складних кліматичних умов. Автомобілістам добре відомі легендарні зимові шини сімейства Nokian Hakkapeliitta, які випускаються вже більше 70 років. Все більшу популярність також завойовують моделі літнього сімейства Nokian Hakka. Концерн Nokian Tyres володіє двома власними випробувальними полігонами в містах Івало і Нокіа і постійно впроваджує інновації в конструкцію шин, дизайн протектора і склад гумових сумішей.

Історія Pirelli почалась у 1872 році в Італіі.

28 січня 1872 року за ініціативою Джованні Баттиста Піреллі було засновано компанію з виробництва та продажу еластичної гуми під назвою "G.B. Pirelli & C.". До початку століття компанія випускає найрізноманітніші гумові вироби для різних сфер діяльності. В 1905 році компанія реорганізує сектор виробництва шин для автомобілів і мототехніки і виводить це виробництво на промисловий масштаб.
У 1950 виробництво і продаж усієї продукції, окрім шин і кабелів, реконструйовані в окремі компанії, що перебувають під керівництвом "Sundry Items Office". В даний час компанія Pirelli посідає одне з провідних місць на ринку автомобільних шин.

Сектор по виробництву шин компанії Pirelli нараховує 23 фабрики і більше 21 тисячі робітників в Італії, Аргентині, Бразилії, Туреччині, США і Венесуелі. Ринкова мережа компанії покриває більше 120 країн світу. Компанія Pirelli входить до числа шести провідних компаній світу - виробників шин з обсягом продаж

Компанія Sava є одним з найбільших і найбільш успішних виробників шин для легкових автомобілів, позашляховиків, легковантажних і вантажних автомобілів в Центральній Європі. Традиції виробництва шин у Словенії сягають корінням в далеке минуле, зібравши в собі більше 85 років професійного досвіду.

Шини Sava виробляються на декількох європейських заводах. Проте, до цих пір багато шин виготовляються на заводі Sava в Словенії, який оснащений найсучаснішим обладнанням для виробництва високошвидкісних літніх і зимових шин для легкових автомобілів.

Купуючи шини Sava, Ви не сумніваєтеся в їхній якості - вона була доведена роками успіху в Європі і перевірено новітніми технологіями компанії Goodyear.

Секрет успіху Sava - у привабливих цінах і відмінній якості. Ви можете бути спокійні, знаючи, що Ви заощадите не на безпеці.

Шини Sava виробляються фахівцями, що пройшли ретельну підготовку, які використовують найсучасніше обладнання. Всі шини Sava проходять через службу перевірки якості у Словенії перед експортом їх в інші частини Європи. Ви можете бути впевнені, що будь-яка шина Sava, яку Ви купуєте, відповідає суворим стандартам якості. Ось чому компанія Sava дає гарантію якості на всі вироблені шини.

Група компаній TOYO Tire & Rubber - один з провідних виробників шин у світі з представництвами в більш ніж 100 країнах і регіонах. Компанія була заснована в 1945 р., її штаб-квартира розташовується в Осаці (Японія). Основними напрямками діяльності компанії в світі є: виробництво шин, хімікатів і будівельних матеріалів. Компанія Toyo Tires працює в Європі протягом більше тридцяти років, в 2005 р. була заснована компанія Toyo Tire Europe GmbH, яка розташована в Нойсс, в регіоні Північний Рейн-Вестфалія у Німеччині. Звідси здійснюється керівництво всією діяльністю компанії в Європі. Основною сферою діяльності компанії TOYO TIRES є розробка, виробництво і продаж першокласних шин з високими експлуатаційними характеристиками. TOYO пропонує широкий вибір типорозмірів шин для пасажирських автомобілів (літні та зимові), фургонів, вантажівок і позашляховиків.

Перше виробництво гумово-технічної продукції Vredestein відкрилося ще в 1909 році, але в сучасному вигляді шинна компанія була сформована в 1946 році. В даний час підприємство спеціалізується на проектуванні, виробництві та збуті шин для легкових автомобілів, фургонів, велосипедів, моторолерів, промислової і сільськогосподарської техніки.

Японська фірма Yokohama Rubber Company Нині фірма посідає сьому місце у світі з-поміж найбільших постачальників гумово-технічної продукції і друге місце у виробнцитві шин у Японії.

Фірма Yokohama Rubber Company входить до складу групи Furukawa (заснована 1975 року). У 1997 році фірма відзначала своє 80-річчя і продовжує агресивне просування нових технологій і виробництва.
Виробничі підрозділи фірми розташовані в Японії, США та на Філіпінах. Вони виробляють шини для пасажирських авт, вантажівок, автобусів, будівельної і гірничо-видобувальної техніки.
Також фірма виробляє камери для шин, диски коліс із легких сплавів, гумово-технічні вироби промислового призначення: ремені, шланги, клеї, герметики, гідроізоляційні матеріали, антисейсмічні гумові підпори для мостів та будівель, вироби для гольфу та комплектуючі для авіаційної техніки.