Інтернет-магазин продажу автомобільних шин та дисків по всій Україні

(067) 929-77-44

(050) 184-95-95

Рано чи пізно, кожному з нас доводиться вирішувати питання заміни чи придбання нових коліс для свого автомобіля, і тут виникає маса резонних питань: які шини купити, де, як правильно підібрати диски? А шиномонтаж…

Не хвилюйтесь, перший правильний крок Ви вже зробили, завітавши в наш інтернет-магазин, поради наших консультантів, сподіваємось, будуть Вам  корисні.

Варто пам'ятати, що у звичайних магазинах автозапчастин майже завжди можна знайти шини та диски для різних типів автомобілів. Але… Чи знайдуться саме ті, які потрібні Вам? Адже кожен магазин, як правило, прив’язаний до одного-двох, максимум кількох брендів і вони на його переконання «найкращі в світі». Отож, доведеться об'їздити в пошуках потрібного декілька автомагазинів або ринків, вибрати можливі варіанти, проаналізувати, а потім знову їхати і купувати, до того ж, в більшості випадків – шини в одному, а диски в іншому місці. Проблематично: довго, виснажливо і незручно. Та й ціна в салоні чи звичайному магазині може бути високою.

Наш інтернет-магазин пропонує Вам більш зручний спосіб придбати автогуму та диски – дешево, швидко і максимально зручно. До того ж, гарантією якості наших товарів служить співпраця з усіма найбільшими операторами шин і дисків в Україні, тому пропонуємо Вам продукцію провідних виробників світу.

І так: перш за все, потрібно визначитися, що Ви хочете – купити колеса, тобто шини і диски в зборі, чи окремо. Перший варіант більш витратний, але збалансовані колеса можна самостійно замінити в зручний момент, не витрачаючи час і кошти, та уникнути, відомих багатьом нам, виснажливих сезонних черг на шиномонтаж. Ну, а якщо у Вас є бажання замовити автошини чи диски окремо – ми також готові Вам допомогти. Тепер, коли ми визначилися, можна приступати до вибору коліс.

Залежно від сезонності використання, наш інтернет-магазин шин і дисків пропонує за досить помірними цінами всесезонні, зимові та літні шини. Якщо ви активно використовуєте свій автомобіль на протязі всього року – варто придбати відповідні шини на кожен сезон окремо, краще, якщо це буде колесо в зборі. Якщо ж ви їздите в основному по сухій дорозі, взимку покидаєте стоянку рідко – не переплачуйте – візьміть всесезонну гуму.

В кожному конкретному випадку наші консультанти допоможуть підібрати Вам відповідні шини та диски не лише згідно параметрів автомобіля, а й у відповідності до Вашого стилю водіння, місця експлуатації авто (траса, місто чи бездоріжжя), а також, що не менш важливо, зробити збалансований вибір між ціною та якістю.

Для самостійного вибору, до Ваших послуг, на нашому сайті розміщено «Шинний калькулятор».

За більш детальною інформацію, інтернет-магазин шин і дисків shina.lutsk.ua  пропонує звертатися до наших консультантів.

       Вдалих покупок та задоволення від співпраці з нами бажає Вам колектив магазину Shina.lutsk.ua