Інтернет-магазин продажу автомобільних шин та дисків по всій Україні

(098) 064-63-14

(095) 510-76-36

(067) 929-77-44

(050) 184-95-95

Компанія Hankook Tire запускає новий бренд Laufenn

Компанія Hankook Tire оголосила, що планує запустити нову торгову марку Laufenn, орієнтовану на європейський ринок. Новий бренд пропонує широкий асортимент шинної продукції з оптимальним співвідношенням ціни і якості для найрізноманітніших умов експлуатації. 

Назва бренду походить від німецького слова Laufenn - " біг", а слоганом буде Journey in Style, що можна перекласти як "Подорожуйте стильно".

Корейський виробник упевнений, що цей бренд посприяє зростанню значущості Hankook на світовому ринку.

Шини Laufenn максимально адаптовані до потреб європейського ринку. Ключову роль в цьому зіграли інженери Європейського Технічного Центру ETC (Ганновер, Німеччина). Шини Laufenn спочатку випускатимуться на заводі Hankook у Бекасі, Індонезія. Завод у Бекасі, відкритий в 2013 році, здатний випускати до 6 мільйонів шин в рік, близько 75% яких вирушають на експорт.Надалі виробництво шин планується на ультрасучасному заводі Hankook, розташованому в Угорщині, який спеціалізується на випуску легкових шин, шин для позашляховиків, а також комерційних шин,призначених для європейських країн.

«Laufenn пропонує нову перспективу для наших європейських клієнтів, - сказав директор європейського підрозділу Hankook Tire Хо-Юл Пе (Ho Youl Pae). - Завдяки нашим стратегічним зусиллям в задоволенні різних потреб автомобілістів що мешкають в країнах Європи бренд швидко розвиватиметься. Ми продовжуватимемо інвестувати в цей бренд, і сподіваємося, що Laufenn стане помітним гравцем на ринку».

Спочатку асортимент нового бренду буде представлений п'ятьма моделями:

- Laufenn S FIT EQ - літні високопродуктивні шини з посадочними діаметрами від 15 до 19 дюймів;


- Laufenn G FIT EQ - літні шины з посадочними діаметрами від 13 до 17 дюймів;


- Laufenn Х FIT Van - літні шини з посадочними діаметрами від 14 до 16 дюймів для мінівенів і позашляховиків;


- Laufenn i FIT - зимові фрікційні шини з посадочними діаметрами від 13 до 18 дюймів для легкових транспортых засобів і позашляховиків, розроблені для експлуатації в країнах Центральної і Західної Європи;


- Laufenn i FIT Ice - шиповані шини з посадочними діаметрами від 13 до 18 дюймів, призначені для експлуатації в зимовий період.

На даний час шини Laufenn вже надійшли до продажу як по всій Європі, так і в Україні. Також шини Laufenn ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.